Včera bylo celostátní finále závodů dračích lodí školních posádek. Z regionálního kola se do něj probojovala naše posádka Bugar. Své finálové působení nezačala úplně hvězdně, po rozplavbách byla na sedmém místě. Pak ale bojovala, až se složitým systémem jízd probojovala na konečné třetí místo. Máme velkou radost a gratulujeme!

